Autocad Öğrenci Sürümü Nasıl İndirilir?

Öğrenci veya eğitimciyseniz, AutoCAD’i doğrudan Autodesk’ten ücretsiz olarak indirebilirsiniz, yalnızca akademik kurumunuz tarafından verilen “ Kimlik veya Transkript veya Okul tarafından verilen onay mektubu” ile öğrenci veya eğitimci olduğunuzu kanıtlamaya hazır olun.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Autodesk AutoCAD Özel Eğitim Teklifi

Öğrenci veya öğretmen iseniz ve Autodesk’in sunduğu yazılım paketlerinden herhangi birine ihtiyacınız varsa endişelenmenize gerek yok, bir kuruş ödemeden ücretsiz olarak alacaksınız. Tüm özellikleri eksiksiz olan tamamen işlevsel bir yazılımdan bahsediyoruz.

Autodesk, dünya çapında öğrenciler ve eğitimciler için ücretsiz yazılım sağlar. Ücretsiz eğitim erişimi yalnızca eğitim amaçlıdır ve yalnızca bir yıl sürer ve daha sonra yenilenebilir. Kâr amaçlı kullanım, ücretli bir abonelik planı gerektirir. Autocad, Eagle CAD ve diğerleri gibi Autodesk yazılımlarını ücretsiz olarak almak için Autodesk ürünlerine eğitim erişimi için doğrulanmanız gerekir Bugün SheerID ile uygunluğunuzu onaylayın ve Autodesk AutoCAD öğrenci veya öğretmen sürümü yazılımına ücretsiz olarak erişebileceksiniz.

Autodesk, eğitim arayanları ve gelecek neslimize öğretmeye yardımcı olanları desteklemek için ürün ve hizmetlerini öğrencilere ve eğitimcilere ücretsiz olarak sunmaktan gurur duyar. Bu, amiral gemisi AutoCAD ürününü ve çeşitli diğer tasarım, modelleme ve inşaat yazılımlarını içerir. Öğrenciler ve eğitimciler, uygun kaldığınız sürece yenilenebilir, ürünlerine bir yıllık eğitim erişimine erişebilir.

Autocad Ogrenci Surumu Nasil Indirilir
Autocad Ogrenci Surumu Nasil Indirilir

AutoCAD Öğrenci Sürümü Ücretsiz Nasıl İndirilir?

1. SheerID Autodesk’in açılış sayfasına gidin (Link @ sayfa sonu)

Uygunluğunuzu doğrulamak ve Autodesk teklifini kullanmak için aşağıdaki ‘Teklif Al’ düğmesini tıklayın. ‘Başlayın’ı tıklayacağınız eğitim erişimine yönlendirileceksiniz.

2. Autodesk hesabında oturum açın veya yeni bir hesap için kaydolun

Oradan, mevcut bir Autodesk hesabında oturum açın veya yeni bir hesap için kaydolun.

3. İhtiyacınız Olan Yazılım Paketini Seçin

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda yazılım paketi var, ancak AutoCAD öğrenci sürümünü Autodesk’ten ücretsiz nasıl indiririz’i aradığımız için AutoCAD’i seçiyoruz.

Önerilen İçerik :   Yığma Yapı Nedir, Yığma Yapı Özellikleri ve Çeşitleri

4. Durumunuzu Doğrulayın

Oturum açtıktan sonra durumunuzu doğrulamanız istenecek ve başarılı bir doğrulamanın ardından eğitim programlarına erişim elde edeceksiniz.

5. AutoCAD öğrenci sürümünü indirin ve kurun.

Autodesk yazılımından ücretsiz olarak indirdiğiniz AutoCAD öğrenci sürümünü indirmek için erişim bağlantısını kullanın veya Autodesk web sitesini ziyaret edin. Öğrenci lisansı bir yıl sonra sona erer. Aşağıdakilerden birini sağlayarak sorunsuz doğrulama sürecini tekrarlayarak lisansı bir yıl sonra yenileyebilirsiniz.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir