2023 Kiremit Güncel Fiyatları

İnşaat sektörü içinde en çok araştırılan bilgilerden biri olan kiremit fiyatları listesidir. Fiyat araştırmasında bu yazıda kiremit fiyatlarına yer verdik. Kiremit fiyatları yazımızda güncel kiremit fiyatı detaylarına ve bilgisine ulaşabilirsiniz. Ekonomideki olumsuz şartlar ve yakın zamanda savaş gibi konulardan etkilenen kiremit fiyatları güncel olarak ne kadar? Zamlı kiremit fiyatı ne kadar? gibi sorular için bu yazıyı sizler için hazırladık. Sitemizde sizler için sürekli güncel fiyat bilgisini hazırlamaktayız. Ukrayna ve Rusya savaşı nerdeyse her üründe fiyat artışı yaptığı gibi kiremit fiyatlarında da fiyat artışına neden olmuştur.

Kiremit almak isteyenler uygun fiyatlara satın alabilmek için araştırma yapar. Sitemizde bu alanda her ürünün güncel fiyat listesini size ulaştırmaya çalışmaktayız. Paylaştığımız kiremit fiyatları gibi fiyat listeleri doğru ve günceldir. Kiremit fiyat listesini internet mecralarında, ilgili kurumların çağrı merkezleri ya da mağazalardan temin etmekteyiz. Bu sayede doğru bilgilere ulaşmış olmaktayız. Ayrıca Kiremit fiyat listesi gibi sitemizde yer alan her fiyat listesi belirli zamanlarda güncel tutulmaktadır. Bu sayede size güncel fiyat listesini sunmuş olmaktayız.

Eğer güncel olmadığını düşünüyorsanız ya da eklenmesini istediğiniz fiyat listesi var ise iletişim bilgilerinden bizlere bildirebilirsiniz. Güncel kiremit fiyatı, maliyet hesaplamasını merak edilir. Yeni inşaat yapacak olanlar, tadilat yapacaklar ya da merak edenler genellikle internet üzerinden kiremit fiyat listesi araştırılmaktadır. Ekonomide olumsuz şartlar maalesef kiremit fiyatı listesini etki etmektedir. Zamlar ile birlikte sürekli oynaklık gösteren kiremit fiyatı sürekli olarak yükseliş göstermektedir. Bundan dolayı kullanıcılar çeşitli platformlara girerek kiremit fiyatı araştırması yapmaktadır. Dövizdeki hareketlilik ister istemez kiremit fiyat bilgisine etki eder.

2023 Kiremit Fiyatlari
2023 Kiremit Fiyatlari

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Kiremitin Özellikleri Nelerdir?

Kiremitler sahip oldukları özelliklerle diğer yapı malzemelerinden ayrılır. Kiremitlerin özellikleri şu şekildedir:

 • Kiremitler ekşitilmiş lüleci çamurdan yapılır.
 • Çatı malzemesi oldukları için yüksek kaliteli olması gerekmektedir.
 • Kiremitlerin kalitesi metal ile vurulduğu zaman çıkardığı tiz sesten anlaşılmaktadır.
 • Kullanım alanlarının çeşitliliği ve performanslara göre gruplara ayrılır.
 • Kiremitler binaların üstünü kar ve yağmur gibi dış etkenlerden korur.
 • Rutubet ve suyun binaya geçmesini engellemektedir.
 • Cam kiremitler preslenmiş camla ışığın geçirgenliğinin ön plana çıkarılması için oluşturulmuştur.
 • Estetik yapı amacıyla alaturka kiremitler kullanılmaktadır. Özel el kalıplarla hazırlanmaktadır.
Önerilen İçerik :   Strüktür Nedir?

Kiremit Fiyatları

Son dönemlerde ve ekonomiyi etkileyen faktörlerden dolayı, güncel kiremit fiyat listesini sizler için hazırladık. Lafı daha da uzatmadan güncel kiremit fiyat bilgisini sizlere sunacağız,

 • 1 Adet 230 mm x 410 mm Marsilya Kiremit Fiyatı 3,30 TL‘dir.
 • 1 Adet 230 mm x 410 mm Akdeniz Kiremit Fiyatı 3,15 TL‘dir.
 • 1 Adet 130 mm x 165 mm x 420 mm Alaturka (Osmanlı) Kiremit Fiyatı 3,05 TL‘dir.
 • 1 Adet 270 mm x 450 mm Granada Kiremit Fiyatı 3,25 TL‘dir.
 • 1 Adet 240 mm x 405 mm Valensiya Kiremit Fiyatı 3,20 TL‘dir.

Paylaştığımız güncel ve zamlı kiremit fiyat listesi son dönemlerden sonra hazırlanmış bir listedir. İnşaat sektörü de diğer sektörler gibi neredeyse sürekli zam olmaktadır. Bu sebeple güncel fiyat için sitemizde sürekli takip edebilirsiniz. Kiremit fiyat listesinde eksik ya da hatalı gördüğünüz durum var ise yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Bu sayede güncel olamaya çalışarak sizlere daha güncel bilgi sunmuş oluruz. İnşaat sektörünün fiyat araştırmasında en çok araştırılanlardan konulardan biri olan kiremit fiyat listesi detaylı ve güncel olarak sizler için paylaştık. Kiremit gibi hizmet ya da ürün fiyatı araştırıyorsanız sitemizi takibe alabilirsiniz. İnşaat fiyatları sitemizde güncel fiyat bilgileri sunar. Hizmet ve ürünlerin fiyat bilgisine sitemizden sürekli olarak ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

YORUMLAR

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir